Toptan Giyim

Toptan giyim alanında faaliyetlerini sürdüren şirketimize, aradığınız ürün grupları için uygun fiyatlar üzerinden siparişinizi verebilir ve ürünlerinizi toptan olarak teslim alabilirsiniz. Birbirinden farklı ürün grupların toptan üretim yapan firmamız, kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile harmanlayarak, tüketicilerine ulaştırmayı ilke ediniyor. Kadın ve erkek giyiminde en çok tercih edilen parçalar da yine, şirketimizce toptan olarak satışı gerçekleştirilen ürünler arasında yer alıyor.

Toptan Kazak Modelleri

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarından ilk toptan kazak modellerdir. Geniş bir renk ve beden skalasıyla üretilen kazaklarımızı hem kadın hem de erkek tüketicilere uygundur. Kazaklarımızın toptan satışı da mümkün olmakla birlikte, her ürün grubunda olduğu gibi kaliteli ve her bütçeye uygun fiyatlı seçenekler ile üretilmektedir. Kış aylarında kötü hava koşullarından korunmanızı sağlayan kazak modellerimiz ile istediğiniz görüntüye ulaşabilmeniz artık çok kolay. Farklı tasarım kazaklarımız ile müşterilerimize stil sahibi bir görünüm sağlamayı amaçlıyoruz.

Toptan Tunik Modelleri

Tesettür giyimde oldukça önemli bir yere sahip olan tunikler, tesettürsüz bayanlarca da sıklıkla tercih edilen parçalar arasında. Şirketimiz, renk renk seçeneklerle toptan tunik satışı da gerçekleştiriyor. Stilinizi tamamlayacak tunikler ile çok daha şık ve zarif görünebilirsiniz. Her renk ve dokudan ürettiğimiz tunik modellerimiz, uygun fiyat anlayışı ile tüketicileri ile buluşmaya devam ediyor.

Toptan Hırka Modelleri

Yine kış aylarında oldukça fazla rağbet gören hırkalarda, firmamızca toptan olarak satışı gerçekleştirilen bir başka ürün grubu olarak karşınıza çıkıyor. Toptan hırka modelleri çok çeşitli olmakla birlikte, birbirinden farklı tasarımları ile de göz dolduruyor. Bohem, bol, dökümlü, triko gibi pek çok seçenek ile karşımıza çıkan hırkalar, erkek ve kadın tüketiciler için de oldukça uygun bir seçenektir.
Kaliteli ürünleri, her bütçeye uygun fiyatlarla, alıcısıyla buluşturmayı ilke edinen firmamız, toptan ürün satışlarında müşteri memnuniyetini esas alıyor. Birbirinden farklı tasarımları ve kaliteli ürün yapılarıyla, aklınıza gelebilecek pek çok ürünün toptan satışını bu ilkeye dayanarak gerçekleştiriyor ve faaliyetlerimizi her zaman bu doğrultuda sürdürmeye özen gösteriyoruz.