Toptan Hırka

Ersel Toptan Giyim, 18 yıldır müşterileri ile bayan toptan giyim ürünlerini buluşturan bir markadır. Hem üretilen giyim ürünlerinin kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile hem de bütçe dostu fiyatları ile bayan toptan giyim markalarının arasında vazgeçilmezdir. Türkiye'nin dört bir yanına hızlı kargo gönderimi ile müşterilerine büyük kolaylık da sağlamaktadır. 

Ürün Yelpazesindeki Toptan Ürünler

Ürünlerini mevsimsel olarak; Sonbahar&Kış ve İlkbahar&Yaz olarak gruplandıran Ersel Toptan Giyim'in müşterileri için sunduğu ürünler arasında; Toptan Anne Grubu,Toptan Battal Beden,Toptan Basic Body, Toptan Bluz, Toptan Tunik, Toptan Gömlek, Toptan Ceket/Yelek, Toptan Pantolon, Toptan Elbise, Toptan Kazak/Tunik, Toptan Hırka, Toptan Kaban/Mont/Trenç bulunmaktadır. 

Toptan Hırka

Ersel Toptan Giyim'in toptan iç giyim ürünlerini yakından incelediğimizde kadınların yaz kış farketmeksizin sürekli olarak kullandıkları, basic body'ler karşımıza çıkmaktadır. Ersel Toptan Giyim firması, müşterilerine üç tip basic body çeşiti sunmaktadır; ince askılı, kalın askılı ve ip askılı. Her tip basic body; small(S), medium(M), large(L), xlarge(XL) ve xxlarge(XXL) olmak üzere toplamda 5 beden seçeneği sunmaktadır. Tek bir siparişte beş adet ürün bulunmaktadır. 

Fırsatlar

Tüm siparişlerinizde kargo ücreti yalnızca 10 Türk Lirasıdır. Ersel Toptan Giyim 1.000 Türk Lirası ve üzeri alışverişlerinizde KDV'nin yarısını üstlenmektedir. Ayrıca World ve Bonus kredi kartlarına vade farksız 4 taksit imkanı sunmaktadır. Bunlara ek olarak tüm siparişlerinizde çek ile ödeme imkanı da bulunmaktadır. 

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz

Toptan Gömlek, Toptan Hırka siparişlerinizi; www.erseltoptangiyim.com sitesinden, 0850 304 15 05 numarasıyla telefondan veya 0531 207 70 77 numarası ile Whatsapp'tan verebilirsiniz. Ayrıca Ersel Toptan Giyim müşterilerine kredi kartı, havale ödemelerinin yanında kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme ayrıcalığı da sunmaktadır. Bütün bunlara ek olarak; Ersel Toptan Giyim'den toptan bluz, toptan kazak, toptan hırka gibi bütün toptan siparişlerinizde kullanabileceğiniz bir uygulama mevcut; Android akıllı telefonlarınız için Google Play'den; Ios akıllı telefonlarınız için ise App Store'dan bu uygulamayı edinebilirsiniz. Siparişleriniz veya ürünlerle ilgili sorularınızı [email protected] adresinden yetkililere iletebilirsiniz.