TOPTAN KABAN

 Ersel Toptan Giyim, internet sitesi alışveriş seçeneği ve mağazalarıyla toptan kaban ürünlerinde de sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Kaliteli ürünleriyle birlikte uygun fiyat ilkesiyle çalışmalarına yön veren Ersel Toptan Giyim'in ürünlerine toptan alımlarınızla sahip olabilirsiniz. Kadın giyiminde en çok tercih edilen firmalardan biri olan Ersel Toptan Giyim'in çeşitli ürün seçeneklerinden biri olan kabanlar da soğuk günlerde hem içinizi hem de cebinizi ısıtacak türden uygun ve kaliteli ürün çeşitleriyle mağazalarımız ve online alışverişinizi gerçekleştirebileceğiniz internet sitemizde yerlerini aldı. Ersel Toptan Giyim'in sahip olduğu geniş ürün yelpazesinde sonbahar- kış bölümünün içerisinde toptan kaban çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

-Toptan kaban modellerinde geniş ürün yelpazesi

Soğuk günlerde tercih edilen trençkot, hırka, mont ve gabardin giysilerin yanı sıra kış günlerinin içinizi ısıtacak en önemli parçası kabanlar, Ersel Toptan Giyim'de. Toptan kaban çeşitleri günlük ve spor ürünlerden, şıklık arayanlara, soğuk kış günlerinde sıcaklığıyla saracak ve son modaya uygun gayet şık ve göz dolduracak modellere, her zevke ve her bedene uygun, geniş renk ve model çeşitliliğiyle aradığınız her şeyi erseltoptangiyim.com üzerinde bulabilirsiniz.

Uzun ve kısa kesimli, kapüşonlu, içi yünlü, farklı kumaşlarla, şık detaylarla düzenlenmiş ve farklı kalıplarda üretilmiş,olan farklı renk ve beden seçeneklerine sahip kaban modellerine toptan alımlarla sahip olabilirsiniz. Hem şık hem de sıcak tutacak kabanları hemen inceleyin.

Bütün ürünlerimizde olduğu gibi kabanlarımız da "Ersel Triko" güvencesi altındadır.

-Alışveriş ve iletişim seçenekleri

 Eğer üye değilseniz, üye olup üye girişi yaptıktan sonra uygun fiyat ve indirim seçeneklerini görebileceksiniz. Bu nedenle öncelikle üye girişinizi yapıp ardından birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimizi keşfe hazı olun.

 Toptan alımlarınızla online alışveriş yapabileceğiniz gibi birden fazla ödeme seçeneğiyle,  tüm Türkiye kargoyla, kapıda kredi kartıyla ödemeyle, WatsApp ve telefonla ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan Ersel Toptan Giyim'e ulaşabilmeniz için alışveriş ve iletişim numaraları:

Telefon:08503041505

WatsApp:05312077077

Adres: Tekstilkent mah. 47001 No'lu sokak No: 37/a Şahinbey/ GAZİANTEP

E-mail: [email protected]