Toptan Pantolon

Gaziantep'in her geçen gün daha hızlı büyüyen sanayisinden çıkagelmiş Ersel Toptan Satış, sizlere sunduğu toptan giyim sektörü ile farkını ortaya koyuyor. 18 yıllık tecrübesiyle işinizi her alanda kolaylaştıran ve kalitesini her geçen gün daha da arttıran bir iş ahlakıyla karşımıza çıkıyor. Üstelik 5 yıldır online alışveriş hizmeti ile toptan giyim alışverişiniz tek tuşla zamandan ve masraftan kurtulmanızı sağlıyor. Kendini sürekli ve hızlı bir şekilde geliştiren bir firma olmamız toptan giyimde marka olmamızın da yolunu açmaktadır.

TOPTAN PANTOLONLARIMIZ HER ZAMAN EN TREND

Ersel Toptan Giyim'in toptan pantolon kategorisi de kalitesini korumaya devam etmektedir. Her zaman en trend ürünleri ortaya koyan Ersel toptan giyim farkıyla sunulan pantolonlarımızın kumaşı oldukça kalitelidir. Toptan pantolonlarımız kaliteli olduğu kadar rahat ve şık bir görünüm vermektedir. Aynı zamanda her bedenden ve her renkten oluşan pantolonlar sayesinde her yaş grubu ve her tarzda müşterileriniz için uygun olacaktır. Mağazalarınızda sunmanız için bunun gibi bir çok sebebi olan toptan pantolonlarımız aynı zamanda kaliteyi her daim uygun fiyatla karşınıza çıkarmaktadır.

NASIL MI?

Çok basit. İnternet üzerinden www.erseltoptangiyim.com adresini ziyaret edip "üye ol" butonuna basarak tüm bu kolaylıklara ve kaliteye anında ulaşabileceksiniz. 1998 yılında kurulan Ersel Toptan Giyim firmamız sayesinde zamanınızı daha verimli şekilde kullanarak mağazanız için toptan alışverişlerinizi yapabileceksiniz. Bilginiz dışında kesinlikle farklı veya eksik bir ürün gönderimi yapılmayacaktır. Ürünlerimizin stok sorunları olduğu takdirde bu size bildirilecektir. Üstelik Türkiye'nin neresinde olursanız olun aldığınız ürünler en geç iki iş günü içerisinde size ulaşacaktır. Bu da sizlere zaman konusunda verilen başka bir ayrıcalıktır.

ÖDEMEDE BİLE KOLAYLIK VAR

İstediğiniz ödeme şekliyle, hiçbir sıkıntı çekmeden ödemenizi yapabilirsiniz. Gizlilik sözleşmemiz alışverişinizi daha güvenli kılacaktır. Ayrıca 7 gün içerisinde koşulsuz iade imkanımız da mevcuttur.

Siz de bize anında ulaşarak siparişlerinizi hızlı bir şekilde gerçeklerştirin.

www.erseltoptangiyim.com

Telefonla sipariş için : 0850 304 15 05                                                                                                                            

Whatsapp               : 0531 207 70 77

Adres                     : Tekstilkenk Mahallesi, 47001. sokak, No: 37/a, 27010 Şahinbey/GAZİANTEP