Toptan Kazak

Ersel Toptan Giyim, TekstilKent Mah.47001 Nolu Sok.No:37/a   Şahinbey/GAZİANTEP adresinde 1998 yılında kurulmuş bir firmadır. Deneyimli tasarımcıları ve profesyonel ekibi ile kısa zamanda uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunan Ersel Toptan Giyim kısa zamanda başarıyı yakalamıştır. Her geçen gün tasarımlarına yenilerini ekleyen ekibi ile modayı ve kaliteyi uygun almak isteyenlere kaliteyi sunmaktadırlar. Modayı uzaklarda aramayan ve ellerinin altında tek tuşla beğendiği kazağın siparişi vermenin adresidir Ersel toptan Giyim. Bazen bir çok mağaza gezilmesine rağmen  istediğiniz gibi bir kazak bulmanız mümkün olmayabilir. Yorulmadan ve gezerken harcanan farklı yemek ve benzeri masraflar olmadan evinizde ayağınızı uzatarak, bir tıkla zengin renk ve model seçenekleriyle kazaklarını hizmetinize sunmuştur.

Toptan giyimde, güvenli ve hızlı alışverişin adresi erseltoptangiyim.com adresidir. Zengin kazak çeşitleri ve uygun fiyat seçenekleriyle internette hizmetinize girmiştir. Her model ve renk seçenekleriyle resmi web adreslerinde satın alabilir kapıda ödeme imkanı ile rahatlıkla alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bonos kredi kartına peşin piyatına 4 taksit yapma imkanı sunan Ersel Toptan Giyim müşterileri odaklı çalışmaktadır.

ÜRÜN SİPARİŞ VE ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ersel toptan giyim satışında ürün satışı telefon ile veya üyelik kaydının ardından ödeme seçeneklerini tercih ederek bireyin, kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleriyle ürün talebi oluşturulur ve 3 iş günü içinde sipariş gönderilir. Sipariş hatları şu şekildedir;

Whatsapp Sipariş Hattı: 0531 207 70 77       Telefonla Sipariş Hattı:  0850 304 15 05

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kazanlar, her zevke ve bütçeye göre,  ERSEL markasıyla hizmete girmiştir. Yumuşacık ve rengarenk farklı modellerle müşterilerini cezbeden Ersel markalı kazakların kalitesinden ödün verilmemekle birlikte kar marjı düşürülerek, toptan satışı ile hizmet vermektedir.

SORUNLU ÜRÜNÜN İADESİ MÜMKÜN MÜDÜR?

Ürün satışı yapıldıktan sonra da 7/24 çağrı hizmetinden destek alınabilmektedir. Sorunlu ya da beğenilenin ürünün beğenildiği olmaması durumunda 14 iş günü içinde iade ve değişim imkanı sağlanmaktadır. Ürünün bedelsiz teslimi sonrasında tercihe göre iadesi veya ürün değişimi söz konusudur. Ürün firmaya teslimiyatı yapıldıktan sonra iletişim halinde tercihe göre değişim veya iadesi söz konusu olur.